Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid FGQ85200WH00 Hygen™ Quick Connect Dusting Wand 28-3/8" Flexible
Item:
#96468
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FGQ85200WH00 |
| Manufacturer Part # | FGQ85200WH00 |
| Type | Dusting Wand |
| Height | 1.13" |
| Width | 28.4" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.87 lbs |
| UPC | 86876200942 |
Rubbermaid FGQ85200WH00 Hygen™ Quick Connect Dusting Wand 28-3/8" Flexible
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FGQ85200WH00, Hygen™ Quick Connect Dusting Wand, 28-3/8", flexible, use damp or dry
