- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Rubbermaid FGR2030SSPL Eclipse Indoor Container 30 Gallon 20" Dia. X 33-1/2" H
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Model Number | FGR2030SSPL |
| Manufacturer Part # | FGR2030SSPL |
| Material | Stainless Steel |
| Height | 33.5" |
| Width | 20" |
| Weight | 42.4 lbs |
| UPC | 97591121856 |
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid Commercial Products, FGR2030SSPL, Eclipse Indoor Container, 30 gallon, 20" dia. x 33-1/2" H, open top, rigid plastic liner, leak proof, fire safe, non-magnetic stainless steel, ADA, UV
