$32.56
$42.20
Compare Price
You save
$9.64
(23%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rubbermaid .
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid H215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid H215 Handle Mop 54" Wood W/ Pls
Item:
#1133015
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | H215 |
| Manufacturer Part # | H215 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 54" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid H215 Handle Mop 54" Wood W/ Pls
$32.56
$42.20
You save
$9.64
(23%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid H215 Handle Mop 54" Wood W/ Pls

