$23.98
$31.99
Compare Price
You save
$8.01
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMD1963000000 13 1/2in Plastic Spatula High Heat To 500 F
Item:
#1328376
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMD1963000000 |
| Manufacturer Part # | RBMD1963000000 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMD1963000000 13 1/2in Plastic Spatula High Heat To 500 F
$23.98
$31.99
You save
$8.01
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMD1963000000 Length 13 1/2", 343 Mm, Temperature Range 260 C, 500 F, Nsf Certified Y
