Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rubbermaid .
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid RBMD2064915
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMD2064915 Replacement Wringer Side Press
Item:
#1328211
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMD2064915 |
| Manufacturer Part # | RBMD2064915 |
| Height | 27" |
| Width | 13" |
| Depth | 13" |
| Weight | 9.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMD2064915 Replacement Wringer Side Press
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMD2064915 Replacement Wringer Side Press

