$47.24
$94.71
Compare Price
You save
$47.47
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMD269288BLUE Recycling Can Lid/top Blue Bottles And Cans
Item:
#1328478
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMD269288BLUE |
| Manufacturer Part # | RBMD269288BLUE |
| Height | 3" |
| Width | 11" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMD269288BLUE Recycling Can Lid/top Blue Bottles And Cans
$47.24
$94.71
You save
$47.47
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMD269288BLUE Color Blue, Material Plastic, Weight .82 Lb
