$11.54
$17.30
Compare Price
You save
$5.76
(33%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Cambro .
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro RBMD3216
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMD3216 1 Qt Measuring Cup 135 Clear
Item:
#1328190
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMD3216 |
| Manufacturer Part # | RBMD3216 |
| Height | 6" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMD3216 1 Qt Measuring Cup 135 Clear
$11.54
$17.30
You save
$5.76
(33%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMD3216 1 Qt Measuring Cup 135 Clear
