$27.08
$37.39
Compare Price
You save
$10.31
(28%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG261400RED Bucket 14 Qt 12"od Red
Item:
#1180127
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG261400RED |
| Manufacturer Part # | RBMDFG261400RED |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMDFG261400RED Bucket 14 Qt 12"od Red
$27.08
$37.39
You save
$10.31
(28%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG261400RED Bucket 14 Qt 12"od Red
