$48.59
$61.27
Compare Price
You save
$12.68
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG354000GRAY Vented Trash Can 23 Gal Gray
Item:
#1331275
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG354000GRAY |
| Manufacturer Part # | RBMDFG354000GRAY |
| Height | 30" |
| Width | 11" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMDFG354000GRAY Vented Trash Can 23 Gal Gray
$48.59
$61.27
You save
$12.68
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG354000GRAY Vented Trash Can 23 Gal Gray
