Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other RBMDFG354075BLUE
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rubbermaid RBMDFG354075BLUE Container Waste
| Fits with Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG354075BLUE |
| Manufacturer Part # | RBMDFG354075BLUE |
| Height | 11" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 29.75" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG354075BLUE Color Blue, Material Plastic, Width 20", Capacity 23 Gal, 87 L, Depth 30"
