$509.57
$679.00
Compare Price
You save
$169.43
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rubbermaid .
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid RBMDFG360288WHT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG360288WHT Ingredient Bin 26 Rubber White
Item:
#1339400
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG360288WHT |
| Manufacturer Part # | RBMDFG360288WHT |
| Height | 28" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 30.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMDFG360288WHT Ingredient Bin 26 Rubber White
$509.57
$679.00
You save
$169.43
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG360288WHT Ingredient Bin 26 Rubber White
