$398.54
$617.00
Compare Price
You save
$218.46
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rubbermaid .
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid RBMDFG409100GRAY
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG409100GRAY Cart Utility Gray Xtra 300 Lb Capacity
Item:
#1321649
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG409100GRAY |
| Manufacturer Part # | RBMDFG409100GRAY |
| Height | 37.75" |
| Width | 20" |
| Depth | 40.5" |
| Weight | 39.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMDFG409100GRAY Cart Utility Gray Xtra 300 Lb Capacity
$398.54
$617.00
You save
$218.46
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG409100GRAY Cart Utility Gray Xtra 300 Lb Capacity