$249.82
$368.00
Compare Price
You save
$118.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG450088BLA (DROP SHIP) Cart 17 X 39 Rub Black
Item:
#1905586
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG450088BLA (DROP SHIP) |
| Manufacturer Part # | RBMDFG450088BLA (DROP SHIP) |
| Height | 33.25" |
| Width | 18" |
| Depth | 39" |
| Weight | 28.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RBMDFG450088BLA (DROP SHIP) Cart 17 X 39 Rub Black
$249.82
$368.00
You save
$118.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG450088BLA (DROP SHIP) Cart 17 X 39 Rub Black