Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RBMDFG4614L40000 Caster Plate5"od Rigid B Lack
Item:
#1136173
Technical details
| Fits with Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RBMDFG4614L40000 |
| Manufacturer Part # | RBMDFG4614L40000 |
| Height | 7" |
| Width | 5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Rubbermaid RBMDFG4614L40000 Caster Plate5"od Rigid B Lack
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RBMDFG4614L40000 Caster Plate5"od Rigid B Lack
