$185.85/{}
$225.36
Compare Price
You save
$39.51
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Rubbermaid .
- Authorized Rubbermaid dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Rubbermaid RUBFG216P00AMBR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Rubbermaid RUBFG216P00AMBR 1/3 Size Food Pan* Discontinued
Item:
#1325889
Technical details
| Manufacturer | Rubbermaid |
|---|---|
| Model Number | RUBFG216P00AMBR |
| Manufacturer Part # | RUBFG216P00AMBR |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 4.71 lbs |
| Weight | 4.71 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Rubbermaid RUBFG216P00AMBR 1/3 Size Food Pan* Discontinued
$185.85/{}
$225.36
You save
$39.51
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Rubbermaid RUBFG216P00AMBR 1/3 Size Food Pan* Discontinued