Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 205932-000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Russell 205932-000 Guard Fan (6 7/8")
| Fits with Manufacturer | Russell |
|---|---|
| Model Number | 205932-000 |
| Manufacturer Part # | 205932-000 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Russell 205932-000 Color Clear, Material Plastic, Outer Diameter 6 7/8", 175 Mm, Depth 7/8", 22 Mm, Screw Centers 7 1/2", 191 Mm, Note Holds A 6" Fan Blade

