$154.99
$273.60
Compare Price
You save
$118.61
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Russell -AL-HF1/4RC Expansion Valve R404 1/ 2x3/8 Sw
Item:
#1201848
Technical details
| Manufacturer | Russell |
|---|---|
| Model Number | -AL-HF1/4RC |
| Manufacturer Part # | -AL-HF1/4RC |
| Height | 5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Russell -AL-HF1/4RC Expansion Valve R404 1/ 2x3/8 Sw
$154.99
$273.60
You save
$118.61
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Russell -AL-HF1/4RC Expansion Valve R404 1/ 2x3/8 Sw