Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other RUSSLA27-17RPW-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Russell RUSSLA27-17RPW-A Coil Evap (blk W/2 Fans)
Item:
#1130202
Technical details
| Manufacturer | Russell |
|---|---|
| Model Number | RUSSLA27-17RPW-A |
| Manufacturer Part # | RUSSLA27-17RPW-A |
| Height | 8" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 22.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Russell RUSSLA27-17RPW-A Coil Evap (blk W/2 Fans)
About this item
Product Details
Product Details
Russell RUSSLA27-17RPW-A Width 24", Height 4 3/4", Inlet 3/8" Odf, Outlet 3/8" Odf, Depth 14 1/2", Nsf Certified Y, Ul Listed Y

