Free Shipping
Free Shipping
$1,420.38
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Salvajor .
- Authorized Salvajor dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Salvajor 980191
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Salvajor 980191 Water Harness Assembly Sm/psm
Item:
#1516442
Technical details
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | 980191 |
| Manufacturer Part # | 980191 |
| Height | 9.1" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 11.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Salvajor 980191 Water Harness Assembly Sm/psm
$1,420.38
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor 980191 Water Harness Assembly Sm/psm
