Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Salvajor 984016 Handle Disconnect Assembly
Item:
#1827301
Technical details
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | 984016 |
| Manufacturer Part # | 984016 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Salvajor 984016 Handle Disconnect Assembly
$100.94
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor 984016 Handle Disconnect Assembly
