Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Salvajor DI Drain Insert 2
Item:
#1516590
Technical details
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | DI |
| Manufacturer Part # | DI |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Salvajor DI Drain Insert 2
$16.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor DI Drain Insert 2
