$294.48
$304.00
Compare Price
You save
$9.52
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Salvajor DP Dejamming Tool Stainless Stee
Item:
#2232729
Technical details
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | DP |
| Manufacturer Part # | DP |
| Height | 3.81" |
| Width | 10.13" |
| Depth | 20.69" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Salvajor DP Dejamming Tool Stainless Stee
$294.48
$304.00
You save
$9.52
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor DP Dejamming Tool Stainless Stee
