Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Salvajor MSSLD7 Manual Start Stop 208 3 W/line
Item:
#1516599
Technical details
| Manufacturer | Salvajor |
|---|---|
| Model Number | MSSLD7 |
| Manufacturer Part # | MSSLD7 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Salvajor MSSLD7 Manual Start Stop 208 3 W/line
