$264.66
$292.00
Compare Price
You save
$27.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1010205
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 1010205 2mm Slicing Disc Fce 2
Item:
#1183901
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 1010205 |
| Manufacturer Part # | 1010205 |
| Height | 1.25" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 1010205 2mm Slicing Disc Fce 2
$264.66
$292.00
You save
$27.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 1010205 2mm Slicing Disc Fce 2
