$211.18
$233.00
Compare Price
You save
$21.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 1010362 Dicing Grid Fmc 8d 5/16"
Item:
#1516500
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 1010362 |
| Manufacturer Part # | 1010362 |
| Height | 1.6" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 1010362 Dicing Grid Fmc 8d 5/16"
$211.18
$233.00
You save
$21.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 1010362 Dicing Grid Fmc 8d 5/16"
