Free Shipping
Free Shipping
$1,285.20
$1,417.99
Compare Price
You save
$132.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2009601 Motor
Item:
#1192926
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2009601 |
| Manufacturer Part # | 2009601 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sammic 2009601 Motor
$1,285.20
$1,417.99
You save
$132.79
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2009601 Motor