$175.27
$193.37
Compare Price
You save
$18.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2009623 Caster Sammic
Item:
#1825208
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2009623 |
| Manufacturer Part # | 2009623 |
| Height | 4.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 1.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2009623 Caster Sammic
$175.27
$193.37
You save
$18.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2009623 Caster Sammic