$11.48
$12.66
Compare Price
You save
$1.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2059318
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2059318 Cam Set
Item:
#1183994
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059318 |
| Manufacturer Part # | 2059318 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.06" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2059318 Cam Set
$11.48
$12.66
You save
$1.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2059318 Cam With Screw, , Sammic Model Ca301
