$113.98
$119.75
Compare Price
You save
$5.77
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2059343 Engagin Set Ck 301
Item:
#1516622
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059343 |
| Manufacturer Part # | 2059343 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2059343 Engagin Set Ck 301
$113.98
$119.75
You save
$5.77
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2059343 Engagin Set Ck 301