$113.98
$119.75
Compare Price
You save
$5.77
(5%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2059374 Micro Guide Cover Set Ca/ck
Item:
#1516514
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059374 |
| Manufacturer Part # | 2059374 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2059374 Micro Guide Cover Set Ca/ck
$113.98
$119.75
You save
$5.77
(5%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2059374 Micro Guide Cover Set Ca/ck