Free Shipping
Free Shipping
$752.29
$774.68
Compare Price
You save
$22.39
(3%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2059409
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2059409 Cover Set Ca 401
Item:
#1516718
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059409 |
| Manufacturer Part # | 2059409 |
| Height | 12.65" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2059409 Cover Set Ca 401
$752.29
$774.68
You save
$22.39
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2059409 Cover Set Ca 401