$112.39
$124.00
Compare Price
You save
$11.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2059417 Cut Mix 5 Stirrer Crank
Item:
#1335176
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2059417 |
| Manufacturer Part # | 2059417 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sammic 2059417 Cut Mix 5 Stirrer Crank
$112.39
$124.00
You save
$11.61
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2059417 Cut Mix 5 Stirrer Crank