Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2149004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2149004 Lid Gasket
Item:
#1516729
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2149004 |
| Manufacturer Part # | 2149004 |
| Height | 1" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2149004 Lid Gasket
