$29.23
$30.09
Compare Price
You save
$0.86
(3%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sammic 2319244 Drain Plug Set 187 Vacuum Pump
Item:
#1516646
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 2319244 |
| Manufacturer Part # | 2319244 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sammic 2319244 Drain Plug Set 187 Vacuum Pump
$29.23
$30.09
You save
$0.86
(3%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sammic 2319244 Drain Plug Set 187 Vacuum Pump