Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar 615NBABK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar 615NBABK Neo Flex Bib Apron Black
Item:
#1516747
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | 615NBABK |
| Manufacturer Part # | 615NBABK |
| Height | 1.2" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar 615NBABK Neo Flex Bib Apron Black
