Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar B4300 Catcher Bottle Cap 14"h S/s
Item:
#1178573
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | B4300 |
| Manufacturer Part # | B4300 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 2.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar B4300 Material Stainless Steel, Width 5 1/2", 140 Mm, Height 13 1/2", 343 Mm, Depth 3 1/2", 89 Mm

