Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar BESTGRIP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar BESTGRIP Bestgrip Conventional Oven Mitt W/magnet
Item:
#1516749
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | BESTGRIP |
| Manufacturer Part # | BESTGRIP |
| Height | 2.05" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 17.95" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar BESTGRIP Bestgrip Conventional Oven Mitt W/magnet
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar BESTGRIP Bestgrip Conventional Oven Mitt W/magnet
