Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar CB162412GNW Cut Bd 16" X 24" X 1/2" Green
Item:
#1193110
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | CB162412GNW |
| Manufacturer Part # | CB162412GNW |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 25" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
San Jamar CB162412GNW Cut Bd 16" X 24" X 1/2" Green
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar CB162412GNW Cut Bd 16" X 24" X 1/2" Green

