Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
San Jamar KLC28 Cup Spindle Cleaner Kleen Cup
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | KLC28 |
| Manufacturer Part # | KLC28 |
| Height | 4.25" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar KLC28 Color Midnight Blue, Material Plastic, Length 7-3/4", 197 Mm, Outer Diameter 4", 102 Mm, Includes 3 Removable Brushes Nylon Bristles

