Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar OCEANS�?®
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar OCEANS�?® Tear N Dry Electronic Touchless Ocea
Item:
#1516753
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | OCEANS�?® |
| Manufacturer Part # | OCEANS�?® |
| Height | 11" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
San Jamar OCEANS�?® Tear N Dry Electronic Touchless Ocea
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar OCEANS�?® Tear N Dry Electronic Touchless Ocea
