Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar P8062
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar P8062 Bottle Squeeze 12 Oz Sauce
Item:
#1178572
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | P8062 |
| Manufacturer Part # | P8062 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar P8062 Capacity 12 Fl Oz, 355 Ml, Includes Tip Cover, Type Sauce
