$1.07
$1.62
Compare Price
You save
$0.55
(34%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar P8065
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar P8065 Squeeze Bottle 12 Oz
Item:
#1326776
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | P8065 |
| Manufacturer Part # | P8065 |
| Height | 8.4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
San Jamar P8065 Squeeze Bottle 12 Oz
$1.07
$1.62
You save
$0.55
(34%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar P8065 Color Clear, Capacity 12 Fl Oz, 355 Ml

