$9.62
$12.13
Compare Price
You save
$2.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar S16500 Ice Tote Lid Fits 5 & 6 Gallon
Item:
#1340182
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | S16500 |
| Manufacturer Part # | S16500 |
| Height | 1.25" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar S16500 Ice Tote Lid Fits 5 & 6 Gallon
$9.62
$12.13
You save
$2.51
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar S16500 Saf-t-ice Tote Lid, For # 28-1612 Tote

