$57.21
$84.38
Compare Price
You save
$27.17
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SI500 6 10oz Scoop & Holder
Item:
#1340179
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SI500 |
| Manufacturer Part # | SI500 |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
San Jamar SI500 6 10oz Scoop & Holder
$57.21
$84.38
You save
$27.17
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SI500 Saf-t-ice Tote Scoop System 6-10 Oz. Capacity
