$27.58
$44.26
Compare Price
You save
$16.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJ1179944 Blades F/refinish Tool 2 Pk
Item:
#1340086
Technical details
| Fits with Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJ1179944 |
| Manufacturer Part # | SJ1179944 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
San Jamar SJ1179944 Blades F/refinish Tool 2 Pk
$27.58
$44.26
You save
$16.68
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJ1179944 Material Stainless Steel Blade, Sold In Quantities Of Pack Of 2
