$36.89
$49.16
Compare Price
You save
$12.27
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJ604VBA37BR
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJ604VBA37BR Apron (25" X 37" Vinyl Brown)
Item:
#1132138
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJ604VBA37BR |
| Manufacturer Part # | SJ604VBA37BR |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJ604VBA37BR Apron (25" X 37" Vinyl Brown)
$36.89
$49.16
You save
$12.27
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJ604VBA37BR Apron (25" X 37" Vinyl Brown)
