$22.80
$59.00
Compare Price
You save
$36.20
(61%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJ615NBA-BK Apron Neoprene
Item:
#1152802
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJ615NBA-BK |
| Manufacturer Part # | SJ615NBA-BK |
| Height | 0.75" |
| Width | 9" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJ615NBA-BK Apron Neoprene
$22.80
$59.00
You save
$36.20
(61%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJ615NBA-BK Neoprene High Temp Black Apron
