Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJB4186L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJB4186L Dispenser Condiment 6 Pts S/s
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJB4186L |
| Manufacturer Part # | SJB4186L |
| Height | 4" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 3.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJB4186L Material Stainless Steel Plexi Lid, Width 18 1/8", 460 Mm, Height 3 1/2", 89 Mm, Includes 1pt (473ml) Inserts, Type 6-part Dispenser, Depth 5 3/4", 146 Mm
