Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJB5542
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar SJB5542 Rack Speed 10 Qt Bottles S/s
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJB5542 |
| Manufacturer Part # | SJB5542 |
| Height | 5.5" |
| Width | 42.25" |
| Depth | 7" |
| Weight | 6.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJB5542 Material Stainless Steel, Length 41 1/2", 1054 Mm, Height 6", 152 Mm, Gauge 22, Type Holds (10) 41 1/2" (1054mm) Wide Bottles (qt Or L), Depth 4", 102 Mm
