$115.61
$163.67
Compare Price
You save
$48.06
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for San Jamar .
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar SJC2410C18
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
San Jamar SJC2410C18 8 46oz Cup Dispenser Drop In
Item:
#1326787
Technical details
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | SJC2410C18 |
| Manufacturer Part # | SJC2410C18 |
| Height | 18" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 3.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
San Jamar SJC2410C18 8 46oz Cup Dispenser Drop In
$115.61
$163.67
You save
$48.06
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar SJC2410C18 8 46oz Cup Dispenser Drop In
